Suplování:   Úterý 27.6.2017 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 27.6.2017 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.C

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

           

1.M

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

           

1.P

 

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

           

2.P

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

           

OA3

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

               

4.K

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

4.OE

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Jelínková Soňa

 

-

..

-

-

..

..

-

             

Kazdová Jana

 

..

-

-

..

..

-

-

..

           

Kujalová Eva

 

..

                         

Malcová Jitka

 

..

-

-

..

..

-

..

             

Málková Pavlína

 

....

..

..

..

..

-

               

Melounová Hana

       

-

..

-

-

             

Roháčková Alena

 

-

..

MY

..

..

..

-

-

           

Smažilová Věra

 

..

..

..

..

..

-

-

             

Šimurdová Jana

 

..

KJ

..

..

..

..

-

-

           

Nádvorníková Šárka

 

-

-

-

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Zedníček Stanislav

5.hod

přesun <<

HOZ

2.OK (OA)

(306)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

HOZ

2.OK (OA)

 

na 5.hod

Myšáková Anna

1.hod

přesun <<

CJA

2.OK (OA)

(302)

z 5.hod

 

2.hod

odpadá

CJA

OA3 (JN)

 

exkurze,výlet

 

3.hod

supl. (RO)

CJA

OA1

(JUA)

 
 

4.hod

odpadá

CJA

2.P (JA1)

 

volná hodina

 

5.hod

přesun >>

CJA

2.OK (OA)

 

na 1.hod

Novotná Ivana

1.hod

odpadá

MAT

1.M

 

exkurze,výlet

 

2.hod

odpadá

ÚCE

2.P

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

MAT

1.C

 

exkurze,výlet

Hošková Jitka

2.hod

odpadá

ART

1.C (ARss)

 

exkurze,výlet

 

7.hod

odpadá

KAP

2.C (1+2C)+

 

zrušeno

Hronková Radka

1.hod

odpadá

ÚCE

1.P

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

ÚCE

4.OE

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

EkO

4.OE

 

volná hodina

Jelínková Hana

1.hod

odpadá

MAT

4.OE (EL)

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

MAT

1.P

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

MAT

2.P

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

MAT

OA3

 

exkurze,výlet

Kratochvílová Marie

3.hod

přesun <<

PSY

2.D (MAS)

(402)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

PSY

2.D (MAS)

 

na 3.hod

 

6.hod

odpadá

PEK

2.P (JA1)

 

volná hodina

 

7.hod

odpadá

PEK

2.P (JA2)

 

volná hodina

Kujalová Eva

2.hod

změna

CJA

2.D (MAS)

(307)

 
 

2.hod

spojeno (ŠI)

CJA

2.D (KAD)

(307)

 
 

4.hod

odpadá

CJA

1.P (SK2)

 

odborná praxe

 

5.hod

navíc

PEK

OA1

(406)

 
 

8.hod

odpadá

ADM

1.C (KČ)

 

exkurze,výlet

Majorová Naděžda

2.hod

odpadá

MAT

4.K

 

volná hodina

 

4.hod

navíc

SOM

2.D (MAS)

(402)

 
 

6.hod

odpadá

ZDR

4.K

 

volná hodina

Fňukal Zdeněk

2.hod

odpadá

SOM

1.M

 

exkurze,výlet

 

3.hod

odpadá

MSR

1.M

 

exkurze,výlet

Melounová Hana

3.hod

odpadá

CJL

1.C

 

exkurze,výlet

Rudelová Jana

1.hod

odpadá

ÚCE

4.OE (OA)

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

AUP

4.OE (EL)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ÚCE

OA3

 

exkurze,výlet

 

4.hod

odpadá

UCS

2.P (JA2)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

UCS

2.P (JA1)

 

volná hodina

Starý Petr

2.hod

přesun <<

IKT

2.OK (OA)

(VTB)

z 26.6. 8.hod

 

3.hod

odpadá

IKT

4.OE (EL)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

IKT

1.C (ARss)

 

exkurze,výlet

 

5.hod

odpadá

IKT

1.P (SK2)

 

odborná praxe

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.M

 

exkurze,výlet

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.C (1C2C)+

 

zrušeno

Stehlíková Andrea

2.hod

přesun <<

VKO

1.D

(306)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

VKO

1.D

 

na 2.hod

 

8.hod

odpadá

VKO

1.D

 

zrušeno

Nádvorníková Šárka

4.hod

přesun <<

CHE

1.D

(405)

z 5.hod

 

5.hod

přesun <<

ZBE

2.D

(402)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ZBE

2.D

 

na 5.hod

 

8.hod

odpadá

ZBE

2.D

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

2.hod

VKO

 

(306)

přesun <<

Stehlíková Andrea

z 7.hod

 

4.hod

CHE

 

(405)

přesun <<

Nádvorníková Šárka

z 5.hod

 

5.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

VKO

   

odpadá

 

(SA)

2.C

7.hod

KAP

1+2C

 

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

FYZ

1C2C

 

odpadá

 

(ST)

2.D

2.hod

CJA

MAS

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

2.hod

CJA

KAD

(307)

spojí

Kujalová Eva

(ŠI)

 

3.hod

PSY

MAS

(402)

přesun <<

Kratochvílová Marie

z 4.hod

 

4.hod

SOM

MAS

(402)

navíc

Majorová Naděžda

 
 

5.hod

ZBE

 

(402)

přesun <<

Nádvorníková Šárka

z 7.hod

 

7.hod

ZBE

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

ZBE

   

odpadá

 

(ND)

2.OK

1.hod

CJA

OA

(302)

přesun <<

Myšáková Anna

z 5.hod

 

2.hod

IKT

OA

(VTB)

přesun <<

Starý Petr

z 26.6. (Po) 8.hod

 

5.hod

HOZ

OA

(306)

přesun <<

Zedníček Stanislav

z 6.hod

 

6.hod

HOZ

OA

 

přesun >>

 

na 5.hod

OA1

3.hod

CJA

 

(JUA)

supluje

Myšáková Anna

(RO)

 

5.hod

PEK

 

(406)

navíc

Kujalová Eva

 
 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(JS)

 

8.hod

DEJ

   

odpadá

 

(KD)

 

 

Suplování:   Středa 28.6.2017 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 27.6.2017 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.C

 

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

           

1.D

 

TŘA

TŘA

TŘA

TŘA

TŘA

                 

1.M

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

           

2.C

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

             

2.D

 

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

           

2.OK

 

TŘA

TŘA

TŘA

TŘA

TŘA

TŘA

               

2.P

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

           

OA3

 

TŘA

TŘA

TŘA

TŘA

TŘA

VHO

VHO

VHO

VHO

         

4.K

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

4.OE

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

OA1

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Myšáková Anna

 

..

..

..

..

..

-

-

             

Hošková Jitka

 

-

-

-

-

-

-

-

             

Jelínková Soňa

 

..

..

-

JE

-

                 

Kazdová Jana

 

..

..

..

ND

..

..

-

..

           

Málková Pavlína

 

..

..

..

-

..

..

-

             

Melounová Hana

 

..

-

..

-

..

                 

Roháčková Alena

 

-

-

-

-

-

                 

Smažilová Věra

 

-

..

..

..

..

-

..

             

Stehlíková Andrea

 

..

..

-

..

-

..

..

..

           

Šimurdová Jana

 

..

..

..

-

..

-

..

-

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

211

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

                 

JUA

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

               

JUB

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Novotná Ivana

1.hod

odpadá

EKC

4.OE (OA)

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

EKS

4.OE (EL)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

ÚCE

2.P

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

EKC

2.P

 

volná hodina

 

7.hod

odpadá

PFP

OA3 (JR)

 

volná hodina

 

8.hod

odpadá

PFP

OA3 (JR)

 

volná hodina

 

9.hod

odpadá

PFP

OA3 (JR)

 

volná hodina

Hronková Radka

3.hod

odpadá

EkO

OA1

 

exkurze,výlet

 

4.hod

odpadá

ÚCE

2.OK (OA)

 

třídní akce

 

6.hod

odpadá

ÚCE

4.OE

 

volná hodina

 

8.hod

odpadá

FIN

4.OE (OA)

 

volná hodina

 

9.hod

odpadá

FIN

4.OE (OA)

 

volná hodina

Jelínková Soňa

6.hod

odpadá

OBN

2.OK (OA)

 

třídní akce

Jelínková Hana

2.hod

odpadá

MAT

2.OK (OA)

 

třídní akce

 

3.hod

odpadá

MAT

2.P

 

volná hodina

 

4.hod

supl. (JS)

MAT

1.P

(209)

 
 

6.hod

odpadá

MAT

OA1

 

exkurze,výlet

Kratochvílová Marie

5.hod

navíc

PRA

1.P

(307)

 
 

6.hod

odpadá

PSY

2.D (MAS)

 

Odborný výcvik

 

8.hod

odpadá

PRA

2.P

 

volná hodina

Kujalová Eva

2.hod

změna

CJA

1.P (SK2)

(307)

 
 

3.hod

odpadá

CJA

2.D (MAS)

 

Odborný výcvik

 

4.hod

odpadá

PEK

OA1

 

exkurze,výlet

 

5.hod

odpadá

PEK

2.OK (OA)

 

třídní akce

Majorová Naděžda

1.hod

přesun <<

MAT

2.D

(305)

z 5.hod

 

2.hod

odpadá

POZ

1.M

 

exkurze,výlet

 

4.hod

odpadá

ZDR

4.K

 

volná hodina

 

5.hod

přesun >>

MAT

2.D

 

na 1.hod

Malcová Jitka

1.hod

odpadá

TEV

OA3 (OA13)+

 

třídní akce

 

2.hod

odpadá

TEV

OA3 (OA13)+

 

třídní akce

 

3.hod

změna

CJA

1.P (SK1)

(307)

 
 

4.hod

odpadá

CJA

1.C (ARss)

 

Odborný výcvik

 

5.hod

odpadá

CJA

1.M

 

exkurze,výlet

 

7.hod

odpadá

CJA

1.C (KČ)

 

Odborný výcvik

 

8.hod

odpadá

CJA

1.C (KČ)

 

Odborný výcvik

Fňukal Zdeněk

1.hod

odpadá

MSR

1.M

 

exkurze,výlet

 

2.hod

odpadá

MSR

2.D (MAS)

 

Odborný výcvik

 

3.hod

odpadá

SOM

1.M

 

exkurze,výlet

 

4.hod

odpadá

SOM

1.M

 

exkurze,výlet

Roháčková Alena

6.hod

odpadá

CJN

OA3 (JN)

 

volná hodina

Starý Petr

1.hod

odpadá

IKT

2.P (JA2)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.D

 

třídní akce

 

5.hod

odpadá

IKT

1.C (ARss)

 

Odborný výcvik

Nádvorníková Šárka

2.hod

odpadá

ZBE

1.C

 

Odborný výcvik

 

3.hod

odpadá

ZBE

1.C

 

Odborný výcvik

 

4.hod

supl. (KD)

ZBE

2.D

(305)

 
 

8.hod

odpadá

CHE

1.M

 

exkurze,výlet

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

7.hod

ZDR

   

odpadá

 

(SA)

 

8.hod

VYV

   

odpadá

 

(SA)

1.P

2.hod

CJA

SK2

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

3.hod

CJA

SK1

(307)

změna

Malcová Jitka

 
 

4.hod

MAT

 

(209)

supluje

Jelínková Hana

(JS)

 

5.hod

PRA

 

(307)

navíc

Kratochvílová Marie

 

2.D

1.hod

MAT

 

(305)

přesun <<

Majorová Naděžda

z 5.hod

 

4.hod

ZBE

 

(305)

supluje

Nádvorníková Šárka

(KD)

 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

CJL

   

odpadá

 

(KD)

OA3, 2.OK, 1.D - od 8.00 - mediální vzdělávání - Roháčková, Jelínková S., Melounová + redaktor Reflexu
1.C - odborný výcvik, 2.D mas - odborný výcvik

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.6.2017 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 27.6.2017 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.C

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

             

1.D

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

           

1.P

 

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

           

2.D

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

             

2.OK

 

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

             

2.P

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

           

OA3

 

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

AKŠ

             

4.K

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

4.OE

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

OA1

 

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

EXV

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Myšáková Anna

 

-

..

..

-

..

-

..

             

Hronková Radka

 

..

-

-

..

-

-

-

             

Jelínková Soňa

 

-

                         

Jelínková Hana

 

..

..

..

..

-

-

               

Kratochvílová Marie

 

....

KD

..

-

-

-

               

Kujalová Eva

 

..

                         

Kujalová Eva

         

..

                 

Majorová Naděžda

       

..

                   

Malcová Jitka

 

..

..

..

..

..

-

..

             

Málková Pavlína

 

..

..

..

-

-

-

..

             

Melounová Hana

 

..

..

..

-

..

-

               

Roháčková Alena

 

..

-

..

..

..

-

..

             

Smažilová Věra

 

..

-

..

..

..

-

-

             

Stehlíková Andrea

 

..

-

-

-

..

-

..

..

           

Šimurdová Jana

 

..

..

..

..

..

..

-

-

           

Nádvorníková Šárka

   

..

                       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

211

 

OBS

OBS

OBS

                     

307

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

             

JUA

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

             

JUB

 

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Musil Zdeněk

2.hod

odpadá

TEV

2.D

 

exkurze,výlet

 

3.hod

odpadá

TEV

2.D

 

exkurze,výlet

Zedníček Stanislav

3.hod

odpadá

TEV

1.M

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TEV

1.M

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

HOZ

2.OK (OA)

 

akce školy

Novotná Ivana

2.hod

odpadá

STA

2.OK (OA)

 

akce školy

 

6.hod

odpadá

EKC

4.OE (OA)

 

volná hodina

Hošková Jitka

5.hod

odpadá

RTV

1.C (ARss)

 

exkurze,výlet

Jelínková Soňa

2.hod

odpadá

TEV

1.D

 

exkurze,výlet

 

3.hod

odpadá

TEV

1.D

 

exkurze,výlet

 

4.hod

odpadá

TEV

2.P

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

TEV

2.P

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

OBN

2.D

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZSV

2.P

 

volná hodina

Kazdová Jana

1.hod

odpadá

CJL

OA3

 

akce školy

 

2.hod

supl. (KT)

CJL

1.M

(406)

 
 

3.hod

přesun <<

CJL

1.M

(302)

z 7.hod

 

4.hod

odpadá

CJL

4.K

 

volná hodina

 

7.hod

přesun >>

CJL

1.M

 

na 3.hod

Kratochvílová Marie

7.hod

odpadá

PRA

1.P

 

odborná praxe

Kujalová Eva

2.hod

odpadá

KAJ

2.P (KAJ)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

CJA

1.P (SK2)

 

odborná praxe

 

6.hod

odpadá

ADM

1.C (KČ)

 

exkurze,výlet

 

7.hod

odpadá

PEK

OA1

 

exkurze,výlet

 

8.hod

odpadá

PEK

OA1

 

exkurze,výlet

Majorová Naděžda

5.hod

odpadá

SOM

2.D (MAS)

 

exkurze,výlet

 

7.hod

odpadá

MAT

4.K

 

volná hodina

 

8.hod

odpadá

ZDR

4.K

 

volná hodina

Rudelová Jana

2.hod

odpadá

ÚCE

OA3

 

akce školy

 

4.hod

odpadá

ÚCE

4.OE (OA)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

AUP

4.OE (EL)

 

volná hodina

Starý Petr

2.hod

odpadá

IKT

1.P (SK2)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

IKT

1.D (SK1)

 

exkurze,výlet

 

6.hod

odpadá

ZPV

OA1

 

exkurze,výlet

 

7.hod

odpadá

IKT

2.D (KAD)

 

exkurze,výlet

Nádvorníková Šárka

1.hod

odpadá

ZPV

OA1

 

exkurze,výlet

 

4.hod

přesun <<

CHE

1.M

(402)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

CHE

2.D (KAD)

 

exkurze,výlet

 

6.hod

přesun >>

CHE

1.M

 

na 4.hod

 

8.hod

odpadá

CHE

1.P

 

odborná praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.M

2.hod

CJL

 

(406)

supluje

Kazdová Jana

(KT)

 

3.hod

CJL

 

(302)

přesun <<

Kazdová Jana

z 7.hod

 

4.hod

CHE

 

(402)

přesun <<

Nádvorníková Šárka

z 6.hod

 

5.hod

CJA

   

odpadá

 

(MC)

 

6.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

2. D mas - odborný výcvik
2.OK / OA/ a OA3 - předávání fiktivních firem - TU uč. 211
1.P - prezentace odborné praxe - 307 -ved. Hronková, přísedící 1h.Jelínková S., 2.h. Nádvorníková, 3.h. Kazdová, 4.h. Majorová, 5.h. Kujalová

 

 

Suplování:   Pátek 30.6.2017 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 27.6.2017 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.C

   

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

               

1.D

   

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

               

1.M

   

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

               

1.P

   

VHO

VHO

VHO

VHO

                 

2.D

   

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

               

2.OK

   

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

               

2.P

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

           

3.K

   

VHO

VHO

VHO

VHO

                 

OA3

   

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

               

4.K

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

4.OE

 

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

         

OA1

   

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Smažilová Věra

 

..

..

-

-

..

..

-

             

Šimurdová Jana

 

-

..

..

..

..

-

..

-

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

214

     

OBS

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Myšáková Anna

1.hod

navíc

TH

OA1 (OA13)

(302)

 
 

2.hod

odpadá

CJA

2.P (JA1)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

CJA

4.OE (OA)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

CJA

2.OK (OA)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

CJA

OA1

 

volná hodina

Novotná Ivana

1.hod

navíc

TH

1.C

(209)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

1.C

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ÚCE

2.P

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

MAT

1.M

 

volná hodina

Hošková Jitka

1.hod

navíc

TH

2.C

(407)

 
 

3.hod

odpadá

KAP

1.C (ARss)

 

volná hodina

Hronková Radka

1.hod

navíc

TH

1.P

(211)

 
 

3.hod

odpadá

ÚCE

2.OK (OA)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

EkO

OA1

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

EkO

4.OE

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

EkO

OA3

 

volná hodina

Jelínková Soňa

1.hod

navíc

TH

1.D

(405)

 
 

2.hod

odpadá

ZSV

OA1

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

OBN

1.D

 

volná hodina

Jelínková Hana

1.hod

navíc

TH

2.OK

(306)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

4.OE

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

MAT

1.P

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

MAT

2.P

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

MAT

2.OK

 

volná hodina

Kazdová Jana

1.hod

navíc

TH

1.M

(310)

 
 

2.hod

odpadá

CJL

OA3

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

CJL

4.K

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

CJL

2.P

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

CJL

1.M

 

volná hodina

Kratochvílová Marie

1.hod

odpadá

PRA

4.OE

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

PEK

OA3 (JR)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

PEK

OA3 (JN)

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

KVS

2.D (MAS)

 

volná hodina

Kujalová Eva

2.hod

odpadá

CJA

1.P (SK2)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

CJA

2.D (MAS)

 

volná hodina

Majorová Naděžda

2.hod

odpadá

SOM

2.D (MAS)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

POZ

1.M

 

volná hodina

Malcová Jitka

1.hod

odpadá

CJA

1.M

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJA

1.P (SK1)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

CJA

1.C (KČ)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

CJA

2.OK (2.K)

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

CJA

2.OK (2.K)

 

volná hodina

Málková Pavlína

1.hod

odpadá

KAJ

OA3 (JR)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJA

4.K

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

CJA

4.OE (EL)

 

volná hodina

Melounová Hana

1.hod

odpadá

CJL

2.OK

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

OA1

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

CJL

1.C

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

CJL

1.P

 

volná hodina

 

7.hod

odpadá

CJL

4.OE

 

volná hodina

Roháčková Alena

1.hod

navíc

TH

OA3

(307)

 
 

2.hod

odpadá

SPK

2.OK

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

CJN

OA3 (JN)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

CJR

OA3 (JR)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

OBN

1.M

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

CJR

OA1

 

volná hodina

Rudelová Jana

1.hod

odpadá

UCS

2.P (JA1)

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

UCS

2.P (JA2)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

ÚCE

OA3 (JN)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

ÚCE

OA3 (JR)

 

volná hodina

Starý Petr

1.hod

odpadá

IKT

2.P (JA2)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

IKT

4.OE (EL)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

IKT

4.OE (OA)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

IKT

1.C (ARss)

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.D

 

volná hodina

Stehlíková Andrea

1.hod

navíc

TH

2.D

(305)

 
 

2.hod

odpadá

VKO

1.D

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ZDR

2.D (KAD)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

VKO

2.D (KAD)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

VKO

1.D

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

SPK

2.D (KAD)

 

volná hodina

Benešová Šárka

0.hod

odpadá

ODV

3.K

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

3.K

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

3.K

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ODV

3.K

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

ODV

3.K

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

ODV

3.K

 

volná hodina

Brychtová Marie

0.hod

odpadá

KOS

2.OK (2.K)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

KOS

4.K

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

MTR

4.K

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ZDR

2.OK (2.K)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

POZ

2.D (MAS)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

KOS

4.K

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

MTR

4.K

 

volná hodina

Nádvorníková Šárka

1.hod

navíc

TH

3.K

(402)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

TH

 

(209)

navíc

Novotná Ivana

 

1.D

1.hod

TH

 

(405)

navíc

Jelínková Soňa

 

1.M

1.hod

TH

 

(310)

navíc

Kazdová Jana

 

1.P

1.hod

TH

 

(211)

navíc

Hronková Radka

 

2.C

1.hod

TH

 

(407)

navíc

Hošková Jitka

 

2.D

1.hod

TH

 

(305)

navíc

Stehlíková Andrea

 

2.OK

0.hod

KOS

2.K

 

odpadá

 

(BR)

 

1.hod

TH

 

(306)

navíc

Jelínková Hana

 

3.K

0.hod

ODV

   

odpadá

 

(BN)

 

1.hod

TH

 

(402)

navíc

Nádvorníková Šárka

 

OA3

1.hod

TH

 

(307)

navíc

Roháčková Alena

 

OA1

1.hod

TH

OA13

(302)

navíc

Myšáková Anna

 
 

1.hod

IKT

   

odpadá

 

(SŽ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři