PD č. 13 suplování ZŘTV /2012

Suplování:   Pátek 13.9.2019 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 13.9.2019 (6:27)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Kratochvílová Marie

 

..

..

                       

Majorová Naděžda

 

-

JE

HV

NK

..

-

-

-

           

Sedláková Pavlína

 

..

RU

NK

..

BR

-

-

-

           

Melounová Hana

 

KJ

..

..

..

..

-

-

-

           

Roháčková Alena

 

-

MY

-

..

-

NK

-

-

           

Starý Petr

   

-

BR

                     

Stehlíková Andrea

 

....

-

KJ

-

-

..

-

-

-

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

VTA

 

OBS

OBS

OBS

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Myšáková Anna

1.hod

navíc

CJA

OA4

(306)

 
 

2.hod

změna

CJA

OA.2 (JN)

(307)

 
 

2.hod

spojeno (RO)

CJA

OA.2 (JR)

(307)

 
 

4.hod

odpadá

CJA

OA3 (JAn)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJA

2.P

 

zrušeno

Houdková Věra

2.hod

navíc

ÚCE

2.P

(306)

 
 

3.hod

supl. (MJ)

PRA

1.P

(402)

 
 

7.hod

přesun >>

MAM

1.P

 

na 11.9. 6.hod

Jelínková Hana

2.hod

supl. (MJ)

MAT

1.OK

(211)

 
 

3.hod

navíc

MAT

OA3

(306)

 

Kratochvílová Marie

6.hod

odpadá

PEK

OA3 (JAr)

 

zrušeno

Kujalová Eva

1.hod

supl. (ME)

EkO

OA.2

(302)

 
 

2.hod

odpadá

EkO

OA3

 

zrušeno

 

3.hod

spojeno (SA)

CJA

2.D (KAD)

(307)

 
 

3.hod

změna

CJA

2.D (Arss)

(307)

 
 

6.hod

odpadá

PRA

OA4

 

zrušeno

Malcová Jitka

3.hod

přesun <<

KAJ

3.K

(302)

z 6.hod

 

5.hod

navíc

CJA

OA4

(306)

 
 

6.hod

přesun >>

KAJ

3.K

 

na 3.hod

Močuba Stanislav Andy

2.hod

změna

IKT

1.P (JA1)

(406)

 

Rudelová Jana

1.hod

odpadá

ÚCE

OA3

 

zrušeno

 

2.hod

supl. (MP)

ÚCE

1.P (JA2)

(310)

 
 

3.hod

odpadá

ÚCE

2.P

 

zrušeno

Starý Petr

1.hod

navíc

FYZ

3.K

(402)

 
 

4.hod

navíc

IKT

3.K

(VTB)

 

Šimurdová Jana

3.hod

odpadá

EkO

OA4

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

EkO

OA4

(306)

 
 

5.hod

přesun <<

EkO

1.P

(405)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

EkO

1.P

 

na 5.hod

Brychtová Marie

3.hod

supl. (ST)

SOM

3.D (MAS)

(211)

 
 

5.hod

navíc

MTR

3.K

(209)

 
 

5.hod

spojeno (MP)

MTR

1.OK (KOS)

(209)

 

Nádvorníková Šárka

2.hod

navíc

CHE

3.K

(410)

 
 

6.hod

navíc

ZBE

2.D (KAD)

(402)

 
 

7.hod

odpadá

ZBE

2.D (KAD)

 

zrušeno

Navrátilová Kristýna

3.hod

supl. (MP)

CJA

OA.2 (JR)

(JUB)

 
 

4.hod

supl. (MJ)

CJL

3.D

(302)

 
 

6.hod

spojeno (RO)

CJL

1.OK (OA)

(307)

 
 

6.hod

změna

CJL

1.OK (KOS)

(307)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.OK

2.hod

MAT

 

(211)

supluje

Jelínková Hana

(MJ)

 

5.hod

MTR

KOS

(209)

spojí

Brychtová Marie

(MP)

 

6.hod

CJL

OA

(307)

spojí

Navrátilová Kristýna

(RO)

 

6.hod

CJL

KOS

(307)

změna

Navrátilová Kristýna

 

1.P

2.hod

ÚCE

JA2

(310)

supluje

Rudelová Jana

(MP)

 

2.hod

IKT

JA1

(406)

změna

Močuba Stanislav Andy

 
 

3.hod

PRA

 

(402)

supluje

Houdková Věra

(MJ)

 

5.hod

EkO

 

(405)

přesun <<

Šimurdová Jana

z 6.hod

 

6.hod

EkO

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

MAM

   

přesun >>

 

na 11.9. (St) 6.hod

2.D

3.hod

CJA

KAD

(307)

spojí

Kujalová Eva

(SA)

 

3.hod

CJA

Arss

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

6.hod

ZBE

KAD

(402)

navíc

Nádvorníková Šárka

 
 

7.hod

ZBE

KAD

 

odpadá

 

(ND)

2.P

1.hod

CJA

 

(306)

navíc

Myšáková Anna

 
 

2.hod

ÚCE

 

(306)

navíc

Houdková Věra

 
 

3.hod

MAT

 

(306)

navíc

Jelínková Hana

 
 

4.hod

EkO

 

(306)

navíc

Šimurdová Jana

 
 

5.hod

CJA

 

(306)

navíc

Malcová Jitka

 
 

6.hod

CJA

   

odpadá

 

(MY)

3.D

3.hod

SOM

MAS

(211)

supluje

Brychtová Marie

(ST)

 

4.hod

CJL

 

(302)

supluje

Navrátilová Kristýna

(MJ)

3.K

1.hod

FYZ

 

(402)

navíc

Starý Petr

 
 

2.hod

CHE

 

(410)

navíc

Nádvorníková Šárka

 
 

3.hod

KAJ

 

(302)

přesun <<

Malcová Jitka

z 6.hod

 

4.hod

IKT

 

(VTB)

navíc

Starý Petr

 
 

5.hod

MTR

 

(209)

navíc

Brychtová Marie

 
 

6.hod

KAJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

OA.2

1.hod

EkO

 

(302)

supluje

Kujalová Eva

(ME)

 

2.hod

CJA

JN

(307)

změna

Myšáková Anna

 
 

2.hod

CJA

JR

(307)

spojí

Myšáková Anna

(RO)

 

3.hod

CJA

JR

(JUB)

supluje

Navrátilová Kristýna

(MP)

OA3

1.hod

CJA

 

(306)

navíc

Myšáková Anna

 
 

2.hod

ÚCE

 

(306)

navíc

Houdková Věra

 
 

3.hod

MAT

 

(306)

navíc

Jelínková Hana

 
 

4.hod

EkO

 

(306)

navíc

Šimurdová Jana

 
 

5.hod

CJA

 

(306)

navíc

Malcová Jitka

 
 

6.hod

PEK

JAr

 

odpadá

 

(KT)

OA4

1.hod

CJA

 

(306)

navíc

Myšáková Anna

 
 

2.hod

ÚCE

 

(306)

navíc

Houdková Věra

 
 

3.hod

MAT

 

(306)

navíc

Jelínková Hana

 
 

4.hod

EkO

 

(306)

navíc

Šimurdová Jana

 
 

5.hod

CJA

 

(306)

navíc

Malcová Jitka

 
 

6.hod

PRA

   

odpadá

 

(KJ)

spojené třídy OA3, OA4, 2P
3K bude spojena na část výuky s 1OK (KOS)
1.D Adaptační kurz (Stehlíková, Pazourová)
Opravná praktická maturitní zkouška učebna VTA - 8.00-9.00 PEK (Kratochvílová), 9.10-10.10 IKT (Starý)

 

 

PD č. 13 suplování ZŘTV /2012

Suplování:   Pondělí 16.9.2019 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 13.9.2019 (6:27)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Majorová Naděžda

 

JE

-

JE

-

JE

-

-

-

           

Malcová Jitka

     

NK

-

                   

Fňukal Zdeněk

               

JS

JS

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Jelínková Soňa

8.hod

supl. (FK)

MSR

2.M

(407)

 
 

9.hod

supl. (FK)

MSR

2.M

(407)

 

Jelínková Hana

1.hod

supl. (MJ)

MAT

3.K

(310)

 
 

3.hod

supl. (MJ)

MAT

1.OK (OA)

(211)

 
 

5.hod

supl. (MJ)

MAT

1.P

(402)

 

Navrátilová Kristýna

3.hod

supl. (MC)

CJA

1.P (JA1)

(310)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.OK

3.hod

MAT

OA

(211)

supluje

Jelínková Hana

(MJ)

1.P

3.hod

CJA

JA1

(310)

supluje

Navrátilová Kristýna

(MC)

 

5.hod

MAT

 

(402)

supluje

Jelínková Hana

(MJ)

2.M

8.hod

MSR

 

(407)

supluje

Jelínková Soňa

(FK)

 

9.hod

MSR

 

(407)

supluje

Jelínková Soňa

(FK)

3.K

1.hod

MAT

 

(310)

supluje

Jelínková Hana

(MJ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři