Suplování:   Úterý 30.6.2020 (B-týden-lichý)

datum výpisu: 26.6.2020 (11:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.C

 

TŘH

                         

1.D

 

TŘH

                         

1.M

 

TŘH

                         

1.OK

 

TŘH

                         

1.P

 

TŘH

                         

2.B

 

TŘH

                         

2.D

 

TŘH

                         

2.M

 

TŘH

                         

2.P

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

           

3.B

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

             

3.D

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

           

3.K

 

TŘH

                         

OA.2

 

TŘH

                         

OA3

 

TŘH

                         

OA4

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

VHO

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Prüger Luboš

 

....

                         

Houdková Věra

 

-

                         

Jelínková Soňa

 

-

                         

Kujalová Eva

 

..

                         

Sedláková Pavlína

 

..

                         

Melounová Hana

 

..

                         

Roháčková Alena

 

..

                         

Smažilová Věra

 

..

                         

Stehlíková Andrea

 

-

                         

Brychtová Marie

 

..

                         

Navrátilová Kristýna

 

..

                         

Změny v rozvrzích učitelů:

Svobodová Eva

1.hod

odpadá

ODV

1.C (ARSV)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

1.C (ARSV)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

1.C (ARSV)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

1.C (ARSV)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

1.C (ARSV)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ODV

1.C (ARSV)

 

zrušeno

Dobřichovský Tomáš

8.hod

odpadá

MSR

1.M

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

MSR

1.M

 

zrušeno

Šimková Andrea

1.hod

odpadá

ODV

2.M (SIM)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

2.M (SIM)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

2.M (SIM)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

2.M (SIM)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

2.M (SIM)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ODV

2.M (SIM)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ODV

2.M (SIM)

 

zrušeno

Novotná Zdena

0.hod

odpadá

ODV

3.B (KANO)

 

volná hodina

 

1.hod

odpadá

ODV

3.B (KANO)

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

ODV

3.B (KANO)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ODV

3.B (KANO)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

ODV

3.B (KANO)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

ODV

3.B (KANO)

 

volná hodina

Mitrengová Zuzana

1.hod

odpadá

ODV

1.D (KAMI)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

1.D (KAMI)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

1.D (KAMI)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

1.D (KAMI)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

1.D (KAMI)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ODV

1.D (KAMI)

 

zrušeno

Mladá Naděžda

0.hod

odpadá

ODV

3.B (KAML)

 

volná hodina

 

1.hod

odpadá

ODV

3.B (KAML)

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

ODV

3.B (KAML)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ODV

3.B (KAML)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

ODV

3.B (KAML)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

ODV

3.B (KAML)

 

volná hodina

Zelená Anita

1.hod

odpadá

ODV

2.M (ZEL)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

2.M (ZEL)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

2.M (ZEL)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

2.M (ZEL)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

2.M (ZEL)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ODV

2.M (ZEL)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ODV

2.M (ZEL)

 

zrušeno

Myšáková Anna

1.hod

odpadá

CJA

2.P

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

CJA

OA3 (JAn)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJA

OA.2 (JN)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

CJA

1.OK (OA)

 

zrušeno

Peschova Iva

2.hod

odpadá

DEJ

1.OK (KOS)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

DEJ

1.OK (OA)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

2.P

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

CJL

2.P

 

volná hodina

Prüger Luboš

4.hod

odpadá

TOB

2.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

EkO

2.B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TECH

2.B

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TECH

2.B

 

zrušeno

Hamříková Miloslava

1.hod

odpadá

ODV

1.C (KCS)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

1.C (KCS)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

1.C (KCS)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

1.C (KCS)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

1.C (KCS)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ODV

1.C (KCS)

 

zrušeno

Houdková Věra

2.hod

odpadá

PRA

1.P

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ÚCE

OA4

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

EkO

1.OK (OA)

 

zrušeno

Jelínková Soňa

2.hod

odpadá

OBN

2.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OBN

3.D

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

OBN

1.M

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

SPK

3.D

 

volná hodina

 

8.hod

odpadá

OBN

1.OK (KOS)

 

zrušeno

Jelínková Hana

0.hod

odpadá

MAS

3.K (MAS2)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

MAT

OA.2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MAT

OA4

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

MAT

OA3

 

zrušeno

Kratochvílová Marie

0.hod

odpadá

PEK

OA.2 (JN)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

PEK

1.OK (OAs1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PRA

2.P

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

PEK

1.P (JA1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PEK

1.P (JA2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

PEK

OA3 (JAn)

 

zrušeno

Krejčová Růžena

1.hod

odpadá

ODV

1.C (ARKR)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

1.C (ARKR)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

1.C (ARKR)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

1.C (ARKR)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

1.C (ARKR)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ODV

1.C (ARKR)

 

zrušeno

Kubálková Marie

2.hod

odpadá

PGR

2.D (Arss)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PGR

2.D (Arss)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KAP

2.D (Arss)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

KAP

2.D (Arss)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

KAP

3.D (ARss)

 

volná hodina

 

8.hod

odpadá

KAP

3.D (ARss)

 

volná hodina

Kujalová Eva

2.hod

odpadá

PRA

OA4

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

EkO

OA.2

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJA

2.D (KAD)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJA

2.D (Arss)

 

zrušeno

Majorová Naděžda

1.hod

odpadá

MAT

1.P

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MAT

3.K

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAT

1.OK

 

zrušeno

Malcová Jitka

2.hod

odpadá

CJK

OA3 (JAr)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJA

1.P (JA1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KAJ

1.P (KCJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

KAJ

1.P (KCJ1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJK

OA3 (JAn)

 

zrušeno

Sedláková Pavlína

2.hod

odpadá

CJA

3.K

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJA

1.P (JA2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJA

OA3 (JAr)

 

zrušeno

Melounová Hana

2.hod

odpadá

CJL

OA.2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJN

1.OK (KOS)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

OA3

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJL

3.K

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

1.P

 

zrušeno

Močuba Stanislav Andy

1.hod

odpadá

MAT

1.M

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

IKT

1.M (sk2)

 

zrušeno

Roháčková Alena

2.hod

odpadá

CJN

1.OK (OA)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJR

OA.2 (JR)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJR

OA4

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

ZSV

OA.2

 

zrušeno

Rudelová Jana

2.hod

odpadá

ÚCE

2.P

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ÚCE

OA3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

UCS

2.P

 

volná hodina

Smažilová Věra

3.hod

odpadá

KVS

1.M

 

zrušeno

Starý Petr

0.hod

odpadá

IKT

OA.2 (JR)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

IKT

1.OK (OAs2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

IKT

3.D (MAS)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

IKT

1.OK (KOS)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

IKT

1.M (sk1)

 

zrušeno

Stehlíková Andrea

3.hod

odpadá

VKO

2.D (KAD)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

VKO

2.D (KAD)

 

zrušeno

Šimurdová Jana

1.hod

odpadá

CJA

3.D (ARss)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

CJA

3.D (ARss)

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

EkO

OA4

 

volná hodina

Brychtová Marie

2.hod

odpadá

SOM

1.M

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KOS

3.K

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

HEP

1.M

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZDR

3.K

 

zrušeno

Nádvorníková Šárka

2.hod

odpadá

CHE

2.D (KAD)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ZPV

OA.2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZBE

2.D (KAD)

 

zrušeno

Navrátilová Kristýna

2.hod

odpadá

CJL

3.D

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

CJL

2.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

1.OK (KOS)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJL

1.OK (OA)

 

zrušeno

Pazourová Olga

1.hod

odpadá

ODV

1.D (KAPA)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

1.D (KAPA)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

1.D (KAPA)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

1.D (KAPA)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

1.D (KAPA)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ODV

1.D (KAPA)

 

zrušeno

Pesserová Miluše

0.hod

odpadá

ODV

3.B (KCs)

 

volná hodina

 

1.hod

odpadá

ODV

3.B (KCs)

 

volná hodina

 

2.hod

odpadá

ODV

3.B (KCs)

 

volná hodina

 

3.hod

odpadá

ODV

3.B (KCs)

 

volná hodina

 

4.hod

odpadá

ODV

3.B (KCs)

 

volná hodina

 

5.hod

odpadá

ODV

3.B (KCs)

 

volná hodina

 

6.hod

odpadá

ODV

3.B (KCs)

 

volná hodina

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

2.hod

ODV

ARKR

 

odpadá

 

(KR)

 

2.hod

ODV

ARSV

 

odpadá

 

(SV)

 

2.hod

ODV

KCS

 

odpadá

 

(HR)

 

3.hod

ODV

ARKR

 

odpadá

 

(KR)

 

3.hod

ODV

ARSV

 

odpadá

 

(SV)

 

3.hod

ODV

KCS

 

odpadá

 

(HR)

 

4.hod

ODV

ARKR

 

odpadá

 

(KR)

 

4.hod

ODV

ARSV

 

odpadá

 

(SV)

 

4.hod

ODV

KCS

 

odpadá

 

(HR)

 

5.hod

ODV

ARKR

 

odpadá

 

(KR)

 

5.hod

ODV

ARSV

 

odpadá

 

(SV)

 

5.hod

ODV

KCS

 

odpadá

 

(HR)

 

6.hod

ODV

ARKR

 

odpadá

 

(KR)

 

6.hod

ODV

ARSV

 

odpadá

 

(SV)

 

6.hod

ODV

KCS

 

odpadá

 

(HR)

1.D

2.hod

ODV

KAPA

 

odpadá

 

(PO)

 

2.hod

ODV

KAMI

 

odpadá

 

(MZ)

 

3.hod

ODV

KAPA

 

odpadá

 

(PO)

 

3.hod

ODV

KAMI

 

odpadá

 

(MZ)

 

4.hod

ODV

KAPA

 

odpadá

 

(PO)

 

4.hod

ODV

KAMI

 

odpadá

 

(MZ)

 

5.hod

ODV

KAPA

 

odpadá

 

(PO)

 

5.hod

ODV

KAMI

 

odpadá

 

(MZ)

 

6.hod

ODV

KAPA

 

odpadá

 

(PO)

 

6.hod

ODV

KAMI

 

odpadá

 

(MZ)

1.M

2.hod

SOM

   

odpadá

 

(BR)

 

3.hod

KVS

   

odpadá

 

(SŽ)

 

4.hod

OBN

   

odpadá

 

(JS)

 

5.hod

HEP

   

odpadá

 

(BR)

 

6.hod

IKT

sk1

 

odpadá

 

(ST)

 

6.hod

IKT

sk2

 

odpadá

 

(MS)

 

8.hod

MSR

   

odpadá

 

(DT)

 

9.hod

MSR

   

odpadá

 

(DT)

1.OK

2.hod

DEJ

KOS

 

odpadá

 

(PE)

 

2.hod

CJN

OA

 

odpadá

 

(RO)

 

3.hod

DEJ

OA

 

odpadá

 

(PE)

 

3.hod

CJN

KOS

 

odpadá

 

(ME)

 

4.hod

EkO

OA

 

odpadá

 

(HV)

 

4.hod

CJL

KOS

 

odpadá

 

(NK)

 

5.hod

IKT

KOS

 

odpadá

 

(ST)

 

5.hod

CJL

OA

 

odpadá

 

(NK)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(MJ)

 

8.hod

CJA

OA

 

odpadá

 

(MY)

 

8.hod

OBN

KOS

 

odpadá

 

(JS)

1.P

0.hod

MAS

MAS2

 

odpadá

 

(JE)

 

2.hod

PRA

   

odpadá

 

(HV)

 

3.hod

CJA

JA1

 

odpadá

 

(MC)

 

3.hod

CJA

JA2

 

odpadá

 

(MP)

 

4.hod

PEK

JA1

 

odpadá

 

(KT)

 

4.hod

KAJ

KCJ2

 

odpadá

 

(MC)

 

5.hod

PEK

JA2

 

odpadá

 

(KT)

 

5.hod

KAJ

KCJ1

 

odpadá

 

(MC)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(ME)

2.B

2.hod

OBN

   

odpadá

 

(JS)

 

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(NK)

 

4.hod

TOB

   

odpadá

 

(PG)

 

5.hod

EkO

   

odpadá

 

(PG)

 

7.hod

TECH

   

odpadá

 

(PG)

 

8.hod

TECH

   

odpadá

 

(PG)

2.D

2.hod

PGR

Arss

 

odpadá

 

(KB)

 

2.hod

CHE

KAD

 

odpadá

 

(ND)

 

3.hod

VKO

KAD

 

odpadá

 

(SA)

 

3.hod

PGR

Arss

 

odpadá

 

(KB)

 

4.hod

VKO

KAD

 

odpadá

 

(SA)

 

4.hod

KAP

Arss

 

odpadá

 

(KB)

 

5.hod

CJA

KAD

 

odpadá

 

(KJ)

 

5.hod

KAP

Arss

 

odpadá

 

(KB)

 

6.hod

CJA

Arss

 

odpadá

 

(KJ)

 

6.hod

ZBE

KAD

 

odpadá

 

(ND)

2.M

2.hod

ODV

SIM

 

odpadá

 

(SM)

 

2.hod

ODV

ZEL

 

odpadá

 

(ZL)

 

3.hod

ODV

SIM

 

odpadá

 

(SM)

 

3.hod

ODV

ZEL

 

odpadá

 

(ZL)

 

4.hod

ODV

SIM

 

odpadá

 

(SM)

 

4.hod

ODV

ZEL

 

odpadá

 

(ZL)

 

5.hod

ODV

SIM

 

odpadá

 

(SM)

 

5.hod

ODV

ZEL

 

odpadá

 

(ZL)

 

6.hod

ODV

SIM

 

odpadá

 

(SM)

 

6.hod

ODV

ZEL

 

odpadá

 

(ZL)

 

7.hod

ODV

SIM

 

odpadá

 

(SM)

 

7.hod

ODV

ZEL

 

odpadá

 

(ZL)

3.K

0.hod

MAS

MAS2

 

odpadá

 

(JE)

 

2.hod

CJA

   

odpadá

 

(MP)

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(MJ)

 

4.hod

KOS

   

odpadá

 

(BR)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(ME)

 

7.hod

ZDR

   

odpadá

 

(BR)

OA.2

0.hod

PEK

JN

 

odpadá

 

(KT)

 

0.hod

IKT

JR

 

odpadá

 

(ST)

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(ME)

 

3.hod

EkO

   

odpadá

 

(KJ)

 

4.hod

CJA

JN

 

odpadá

 

(MY)

 

4.hod

CJR

JR

 

odpadá

 

(RO)

 

5.hod

ZPV

   

odpadá

 

(ND)

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(RO)

OA3

0.hod

MAS

MAS2

 

odpadá

 

(JE)

 

2.hod

CJA

JAn

 

odpadá

 

(MY)

 

2.hod

CJK

JAr

 

odpadá

 

(MC)

 

3.hod

ÚCE

   

odpadá

 

(RU)

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(ME)

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(JE)

 

6.hod

CJA

JAr

 

odpadá

 

(MP)

 

6.hod

CJK

JAn

 

odpadá

 

(MC)

 

8.hod

PEK

JAn

 

odpadá

 

(KT)

Pedagogický dohled u třídy:

1.C, 1. hod - Smažilová Věra

1.D, 1. hod - Stehlíková Andrea

1.M, 1. hod - Navrátilová Kristýna

1.OK, 1. hod - Jelínková Soňa

1.P, 1. hod - Houdková Věra

2.B, 1. hod - Prüger Luboš

2.D, 1. hod - Kujalová Eva

2.M, 1. hod - Brychtová Marie

3.K, 1. hod - Sedláková Pavlína

OA.2, 1. hod - Roháčková Alena

OA3, 1. hod - Melounová Hana

Předání vysvědčení v 8:00 na těchto učebnách:
1C - 405, 1D - 305, 1M - 406, 1OK - 211, 1P - 402, 2B - 209, 2D - 306, 2M - 407, OA2 - 307, 3K - JUB, OA3 - 302

 

Zpracováno v systému Bakaláři