Suplování:   Středa 25.11.2020 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 24.11.2020 (8:28)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Kujalová Eva

 

MC

MR

                       

Stehlíková Andrea

   

MC

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Zídková Lucie

2.hod

změna

MAT

1.D

(214)

 

Myšáková Anna

1.hod

přesun <<

KAJ

OA4 (KCJn)

(307)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

KAJ

OA4 (KCJn)

 

na 1.hod

Novotná Ivana

2.hod

přesun <<

EKC

OA4

(307)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

EKC

OA4

 

na 2.hod

 

6.hod

přesun >>

EKC

2.P

 

na 26.11. 2.hod

Hošková Jitka

1.hod

změna

RTV

3.D (Arss)

(405)

 
 

3.hod

změna

RTV

3.D (Arss)

(405)

 

Houdková Věra

1.hod

změna

EkO

OA.1

(SB)

 
 

3.hod

změna

PRA

2.P

(402)

 
 

6.hod

změna

ÚCE

OA4

(307)

 

Jelínková Soňa

8.hod

přesun >>

OBN

3.D

 

na 26.11. 3.hod

Jelínková Hana

3.hod

změna

MAT

1.OK (OA)

(JUA)

 

Kratochvílová Marie

7.hod

přesun <<

PEK

2.P (JA2)

(406)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

PEK

2.P (JA2)

 

na 7.hod

Kujalová Eva

4.hod

změna

EkO

OA.3

(JUA)

 

Maděrová Radka

2.hod

supl. (KJ)

CJA

3.D (Arss)

(405)

 
 

6.hod

přesun >>

CJL

3.D

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

CJL

3.D

(305)

z 6.hod

Majorová Naděžda

1.hod

změna

MAT

2.P

(402)

 

Malcová Jitka

1.hod

supl. (KJ)

CJA

3.D (KAD)

(305)

 
 

2.hod

supl. (SA)

VKO

3.D (KAD)

(305)

 
 

5.hod

změna

CJA

1.P

(214)

 
 

7.hod

přesun <<

KAJ

2.P (KCJ1)

(402)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

KAJ

2.P (KCJ1)

 

na 7.hod

Sedláková Pavlína

1.hod

přesun <<

KAJ

OA4 (KCJr)

(306)

z 8.hod

 

5.hod

změna

KAJ

2.P (KCJ2)

(410)

 
 

8.hod

přesun >>

KAJ

OA4 (KCJr)

 

na 1.hod

Roháčková Alena

3.hod

změna

CJR

OA4 (JAr)

(306)

 
 

4.hod

změna

CJN

OA4 (JAn)

(307)

 

Smažilová Věra

3.hod

supl. (SA)

VKO

3.D (KAD)

(305)

 

Nádvorníková Šárka

1.hod

změna

ZBE

1.D (KCS)

(214)

 
 

3.hod

změna

CHE

1.D

(214)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

1.hod

ZBE

KCS

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

2.hod

MAT

 

(214)

změna

Zídková Lucie

 
 

3.hod

CHE

 

(214)

změna

Nádvorníková Šárka

 

1.OK

3.hod

MAT

OA

(JUA)

změna

Jelínková Hana

 

1.P

5.hod

CJA

 

(214)

změna

Malcová Jitka

 

2.P

1.hod

MAT

 

(402)

změna

Majorová Naděžda

 
 

3.hod

PRA

 

(402)

změna

Houdková Věra

 
 

5.hod

KAJ

KCJ2

(410)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

6.hod

EKC

   

přesun >>

 

na 26.11. (Čt) 2.hod

 

7.hod

PEK

JA2

(406)

přesun <<

Kratochvílová Marie

z 8.hod

 

7.hod

KAJ

KCJ1

(402)

přesun <<

Malcová Jitka

z 8.hod

 

8.hod

PEK

JA2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

KAJ

KCJ1

 

přesun >>

 

na 7.hod

3.D

1.hod

RTV

Arss

(405)

změna

Hošková Jitka

 
 

1.hod

CJA

KAD

(305)

supluje

Malcová Jitka

(KJ)

 

2.hod

VKO

KAD

(305)

supluje

Malcová Jitka

(SA)

 

2.hod

CJA

Arss

(405)

supluje

Maděrová Radka

(KJ)

 

3.hod

VKO

KAD

(305)

supluje

Smažilová Věra

(SA)

 

3.hod

RTV

Arss

(405)

změna

Hošková Jitka

 
 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

CJL

 

(305)

přesun <<

Maděrová Radka

z 6.hod

 

8.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 26.11. (Čt) 3.hod

OA.1

1.hod

EkO

 

(SB)

změna

Houdková Věra

 

OA.3

4.hod

EkO

 

(JUA)

změna

Kujalová Eva

 

OA4

1.hod

KAJ

KCJn

(307)

přesun <<

Myšáková Anna

z 8.hod

 

1.hod

KAJ

KCJr

(306)

přesun <<

Sedláková Pavlína

z 8.hod

 

1.hod

TEV

   

odpadá

 

(MC)

 

2.hod

EKC

 

(307)

přesun <<

Novotná Ivana

z 5.hod

 

3.hod

CJR

JAr

(306)

změna

Roháčková Alena

 
 

4.hod

CJN

JAn

(307)

změna

Roháčková Alena

 
 

5.hod

EKC

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

ÚCE

 

(307)

změna

Houdková Věra

 
 

8.hod

KAJ

KCJn

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

KAJ

KCJr

 

přesun >>

 

na 1.hod

Prezenční výuka zahájena pro:
- odborný výcvik - všechny ročníky
- pro žáky končícíh ročníků - 2P, OA4, 4K, 3D, 3B, 3M

Obědy:
OA4: 11:40 - 12:00
2P: 12:25 - 12:45
3D: 12:50 - 13:15

 

 

Suplování:   Čtvrtek 26.11.2020 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 24.11.2020 (8:28)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Stehlíková Andrea

 

MA

MR

       

KJ

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Zídková Lucie

3.hod

změna

MAT

OA.1

(214)

 
 

7.hod

změna

MAT

1.D

(214)

 

Myšáková Anna

2.hod

změna

CJA

OA4 (JAn)

(307)

 

Novotná Ivana

2.hod

přesun <<

EKC

2.P

(402)

z 25.11. 6.hod

Pryclová Martina

1.hod

změna

CJL

2.P

(402)

 
 

5.hod

přesun >>

CJL

OA4

 

na 7.hod

 

6.hod

přesun <<

CJL

2.C

(209)

z 7.hod

 

7.hod

přesun <<

CJL

OA4

(307)

z 5.hod

Houdková Věra

4.hod

změna

ÚCE

OA4

(307)

 
 

6.hod

přesun >>

PRA

2.P

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

PRA

2.P

(402)

z 6.hod

Jelínková Soňa

2.hod

odpadá

TEV

2.P

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

OBN

3.D

(305)

z 25.11. 8.hod

 

7.hod

změna

ZSV

2.OK

(209)

 

Jelínková Hana

1.hod

změna

MAT

OA.3

(214)

 

Kujalová Eva

1.hod

změna

EkO

OA4

(307)

 
 

6.hod

změna

PRA

OA4

(307)

 
 

7.hod

supl. (SA)

VYV

3.D (KAD)

(305)

 

Maděrová Radka

2.hod

supl. (SA)

VKO

3.D (KAD)

(305)

 

Machová Alena

1.hod

supl. (SA)

VKO

3.D (KAD)

(305)

 

Majorová Naděžda

3.hod

změna

MAT

1.OK (KOS)

(310)

 
 

4.hod

přesun <<

MAT

3.D

(305)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

3.D

 

na 4.hod

Malcová Jitka

2.hod

změna

CJK

OA4 (JAr)

(306)

 
 

3.hod

odpadá

TEV

3.D

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TEV

3.D

 

zrušeno

 

8.hod

změna

CJA

2.P (JA1)

(402)

 

Sedláková Pavlína

3.hod

změna

CJA

OA4 (JAr)

(306)

 

Roháčková Alena

2.hod

změna

ZSV

OA.1

(209)

 

Šimurdová Jana

2.hod

změna

CJL

2.M

(214)

 
 

3.hod

přesun <<

EkO

2.P

(402)

z 27.11. 7.hod

Nádvorníková Šárka

2.hod

změna

ZBE

1.D (KCS)

(310)

 

Novák Pavel

8.hod

změna

CJA

2.P (JA2)

(410)

 

Nováková Jitka

7.hod

změna

DEU

3.D (Arss)

(405)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

2.hod

ZBE

KCS

(310)

změna

Nádvorníková Šárka

 
 

7.hod

MAT

 

(214)

změna

Zídková Lucie

 

1.OK

3.hod

MAT

KOS

(310)

změna

Majorová Naděžda

 

2.C

6.hod

CJL

 

(209)

přesun <<

Pryclová Martina

z 7.hod

 

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.M

2.hod

CJL

 

(214)

změna

Šimurdová Jana

 

2.OK

7.hod

ZSV

 

(209)

změna

Jelínková Soňa

 

2.P

1.hod

CJL

 

(402)

změna

Pryclová Martina

 
 

2.hod

EKC

 

(402)

přesun <<

Novotná Ivana

z 25.11. (St) 6.hod

 

3.hod

EkO

 

(402)

přesun <<

Šimurdová Jana

z 27.11. (Pá) 7.hod

 

6.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

PRA

 

(402)

přesun <<

Houdková Věra

z 6.hod

 

8.hod

CJA

JA1

(402)

změna

Malcová Jitka

 
 

8.hod

CJA

JA2

(410)

změna

Novák Pavel

 

3.D

1.hod

VKO

KAD

(305)

supluje

Machová Alena

(SA)

 

2.hod

VKO

KAD

(305)

supluje

Maděrová Radka

(SA)

 

3.hod

OBN

 

(305)

přesun <<

Jelínková Soňa

z 25.11. (St) 8.hod

 

4.hod

MAT

 

(305)

přesun <<

Majorová Naděžda

z 6.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

VYV

KAD

(305)

supluje

Kujalová Eva

(SA)

 

7.hod

DEU

Arss

(405)

změna

Nováková Jitka

 

OA.1

2.hod

ZSV

 

(209)

změna

Roháčková Alena

 
 

3.hod

MAT

 

(214)

změna

Zídková Lucie

 

OA.3

1.hod

MAT

 

(214)

změna

Jelínková Hana

 

OA4

1.hod

EkO

 

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

2.hod

CJA

JAn

(307)

změna

Myšáková Anna

 
 

2.hod

CJK

JAr

(306)

změna

Malcová Jitka

 
 

3.hod

CJA

JAr

(306)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

4.hod

ÚCE

 

(307)

změna

Houdková Věra

 
 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

6.hod

PRA

 

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

7.hod

CJL

 

(307)

přesun <<

Pryclová Martina

z 5.hod

Obědy:
OA4: 11:40 - 12:00
2P: 12:25 - 12:45
3D: 12:50 - 13:15

 

 

Suplování:   Pátek 27.11.2020 (A-týden-sudý)

datum výpisu: 24.11.2020 (8:28)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Stehlíková Andrea

       

ND

   

JS

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Myšáková Anna

2.hod

změna

CJA

2.OK (SK1)

(214)

 
 

4.hod

změna

KAJ

OA4 (KCJn)

(307)

 

Prüger Luboš

4.hod

změna

TOB

2.C (1D2C)+

(JUB)

 

Hošková Jitka

3.hod

změna

ART

3.D (Arss)

(405)

 
 

4.hod

změna

ART

3.D (Arss)

(405)

 

Houdková Věra

2.hod

změna

MAM

2.P

(211)

 
 

3.hod

změna

ÚCE

OA.3

(214)

 
 

5.hod

přesun >>

ÚCE

OA4

 

na 7.hod

 

6.hod

přesun <<

EkO

OA.1

(214)

z 7.hod

 

7.hod

přesun <<

ÚCE

OA4

(307)

z 5.hod

Jelínková Soňa

6.hod

přesun <<

OBN

1.D

(405)

z 7.hod

 

7.hod

supl. (SA)

SPK

3.D

(305)

 

Jelínková Hana

2.hod

změna

MAT

OA.3

(JUA)

 
 

3.hod

změna

MAT

OA4

(307)

 

Kujalová Eva

1.hod

změna

EkO

OA4

(307)

 
 

5.hod

změna

CJA

3.D (Arss)

(405)

 

Machová Alena

3.hod

změna

ÚCE

1.P

(JUB)

 
 

4.hod

změna

PRA

OA.3

(JUA)

 

Malcová Jitka

1.hod

změna

CJK

OA.3 (JN)

(214)

 
 

5.hod

změna

KAJ

2.P (KCJ1)

(402)

 

Sedláková Pavlína

2.hod

změna

KAJ

OA4 (KCJr)

(306)

 
 

3.hod

změna

KAJ

2.P (KCJ2)

(410)

 

Roháčková Alena

2.hod

změna

CJN

OA4 (JAn)

(307)

 
 

3.hod

změna

CJR

1.OK (KCK)+

(SAL)

 
 

4.hod

změna

CJR

OA4 (JAr)

(306)

 

Starý Petr

4.hod

změna

FYZ

1.D (KAD)

(214)

 

Stehlíková Andrea

5.hod

změna

VKO

1.D (KAD)

(305)

 

Šimurdová Jana

7.hod

přesun >>

EkO

2.P

 

na 26.11. 3.hod

Nádvorníková Šárka

4.hod

supl. (SA)

VKO

3.D (KAD)

(305)

 

Novák Pavel

5.hod

změna

CJA

1.D (KCS)

(214)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

3.hod

CJR

KCK

(SAL)

změna

Roháčková Alena

 
 

4.hod

TOB

1D2C

(JUB)

změna

Prüger Luboš

 
 

4.hod

FYZ

KAD

(214)

změna

Starý Petr

 
 

5.hod

CJA

KCS

(214)

změna

Novák Pavel

 
 

5.hod

VKO

KAD

(305)

změna

Stehlíková Andrea

 
 

6.hod

OBN

 

(405)

přesun <<

Jelínková Soňa

z 7.hod

 

7.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.OK

3.hod

CJR

KCK

(SAL)

změna

Roháčková Alena

 

1.P

3.hod

ÚCE

 

(JUB)

změna

Machová Alena

 

2.C

4.hod

TOB

1D2C

(JUB)

změna

Prüger Luboš

 

2.OK

2.hod

CJA

SK1

(214)

změna

Myšáková Anna

 

2.P

2.hod

MAM

 

(211)

změna

Houdková Věra

 
 

3.hod

KAJ

KCJ2

(410)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

5.hod

KAJ

KCJ1

(402)

změna

Malcová Jitka

 
 

7.hod

EkO

   

přesun >>

 

na 26.11. (Čt) 3.hod

3.D

3.hod

ART

Arss

(405)

změna

Hošková Jitka

 
 

4.hod

VKO

KAD

(305)

supluje

Nádvorníková Šárka

(SA)

 

4.hod

ART

Arss

(405)

změna

Hošková Jitka

 
 

5.hod

CJA

Arss

(405)

změna

Kujalová Eva

 
 

7.hod

SPK

 

(305)

supluje

Jelínková Soňa

(SA)

OA.1

6.hod

EkO

 

(214)

přesun <<

Houdková Věra

z 7.hod

 

7.hod

EkO

   

přesun >>

 

na 6.hod

OA.3

1.hod

CJK

JN

(214)

změna

Malcová Jitka

 
 

2.hod

MAT

 

(JUA)

změna

Jelínková Hana

 
 

3.hod

ÚCE

 

(214)

změna

Houdková Věra

 
 

4.hod

PRA

 

(JUA)

změna

Machová Alena

 

OA4

1.hod

EkO

 

(307)

změna

Kujalová Eva

 
 

2.hod

CJN

JAn

(307)

změna

Roháčková Alena

 
 

2.hod

KAJ

KCJr

(306)

změna

Sedláková Pavlína

 
 

3.hod

MAT

 

(307)

změna

Jelínková Hana

 
 

4.hod

CJR

JAr

(306)

změna

Roháčková Alena

 
 

4.hod

KAJ

KCJn

(307)

změna

Myšáková Anna

 
 

5.hod

ÚCE

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

ÚCE

 

(307)

přesun <<

Houdková Věra

z 5.hod

Obědy:
OA4: 11:40 - 12:00
2P: 12:25 - 12:45
3D: 12:50 - 13:15

 

Zpracováno v systému Bakaláři